OBVESTILO

Zaradi situacije v kateri smo, smo se učitelji 1. razredov odločili, da bodo učenci z današnjim dnem domov prinesli vse zvezke in delovne zvezke ter tudi nekatere likovne potrebščine. Prosimo, da od jutri naprej učenci v šolo prinašajo potrebščine po urniku, saj jim bomo tako omogočili, da torbe ne bodo pretežke, v primeru nenadnega zaprtja šol pa boste imeli vse potrebne potrebščine za delo od doma doma. Likovne potrebščine naj učenci zaenkrat pustijo doma.

V torek, 20. 10. 2020, bodo učenci domov prinesli tudi delovni zvezek Naša ulica (2. del) in delovni zvezek Računanje je igra (2. del). Prosimo, da oba omenjena zvezka zadržite doma.

Moste, 19. 10. 2020                                                                           Učitelji 1. razredov