OBVESTILO – NARAVOSLOVNI DAN

V petek, 21. 5. 2021, bodo imeli učenci prvih razredov NARAVOSLOVNI DAN – GOZD. Naravoslovni dan bomo izvajali v šoli in njeni bližnji okolici. Učenci naj v šolo pridejo kot običajno. Ta dan izbirni predmet angleščina ODPADE. Z naravoslovnim dnem zaključimo ob 12. 00. Ostale dejavnosti (prevoz, JV in OPB) potekajo po urniku. Učenci naj imajo s seboj manjši nahrbtnik v katerem naj bosta bidon z vodo in peresnica. S seboj naj imajo tudi copate in rumeno rutico. Primerno naj bodo obuti in oblečeni. Ker bomo med drugim obiskali tudi gozd, priporočamo zaščito proti klopom in prosimo, da otroke ob povratku iz šole pregledate.

Moste, 18. 5. 2021

Učitelji 1.r